City czyli najbardziej popularne rejony to w miastach niemal wystawowa część. Wszyscy zwracamy uwagę na ogrom budowli, sięgamy wzrokiem ku gwiazdom a do tego podziwiamy wielokondygnacyjne budowle, które kiedyś nawet nie śniły się tamtejszym filozofom.

Technologia budowy drapaczy chmur ma swoich zwolenników i przeciwników. Jeśli jednak chcemy zobaczyć prawdziwe metropolie, gdzie stanowią one znaczący element krajobrazu musimy zdecydować się na podróż. Polska, chociaż rozwijająca się jest pod tym względem nadal w zarodku. Jeżeli zatem chcemy podziwiać kolejne imponujące budowle musimy się udać. Do Dubaju, Nowego Jorku czy też właśnie Hong Kongu na przykład.

Loty Warszawa Hong Kong stają się powoli tak popularne jak ich niedawne przeciwniczki w walce o klienta czyli na przykład obie Ameryki czy też gorące, wręcz upalne regiony półwyspu Arabskiego. Decydujemy się latać właśnie tam, ponieważ co dosyć proste- wszystko, co nowe jest interesujące. To stosunkowo młody kierunek podróży – dlatego tak interesujący zarazem.