Nie zawsze jest czas, aby wyjechać poszusować na nartach, jednak gdy się zbyt późno obudzimy może nas zastać szara rzeczywistość, brak śniegu to jeden z powodów, dla których powinniśmy wybrać odpowiedni sezon na tego typu wypadu.

Pewnie wielbiciele białego szaleństwa będą zainteresowani moim wpisem, dlaczego? Podam wskazówki jak zaplanować wyjazd na narty i do kiedy będzie można poszusować na polskich stokach. Może lepiej się jednak wygrzać i pojechać do kraju gdzie zamieszkuje Zeus ? Ostatecznie jednym z moich pomysłów bądź, jedną z moich propozycji jest prognoza pogody, dzięki, której będzie można oszacować do kiedy jesteśmy w stanie skorzystać z tych dobrodziejstw.

Nie od dziś wiadomo, że dla przykładu w Niemczech można przez cały rok korzystać z narciarskiego sportu. Jednak to nie to samo, to nie ten sam klimat. Według moich obliczeń, po sprawdzeniu prognoz to nawet do końca kwietnia będzie można w Polsce pozjeżdżać. Nie zawsze a najlepszych warunkach, ale będzie to możliwe. Dla tych, którzy już sobie odpuścili polecana jest Ibiza w Hiszpanii, czy Grecja.

Reasumując muszę przyznać, że narty stały się ostatnimi czasy bardzo popularne, wystarczy popatrzeć na to co się dzieje na stokach, tłum ludzi, a ceny jak zawsze wysokie. Miejmy nadzieję, że się to wkrótce zmieni.