Pewnie wielu z was zastanawia się, jak znaleźć odpowiedni hotel nad morzem. My, razem z moim facetem od dawna szukamy czegoś, co mogłoby nas zadowolić, ale hotele nad morzem jest teraz tak wiele, że nie wiadomo co wybrać i z czego skorzystać. Tak się składa, że podróż planowaliśmy od dawna, ale nie wiedziałam, że wybór będzie tak trudny.

Zacznijmy od tego, że wiele apartamentów było już zajętych, więc trzeba było brać co popadnie. Problem w tym, że nawet to co popadnie jest za mało. A tak w ogóle to prawie nic, bo to co najlepsze zostało pozajmowane.
Co prawda udało nam się znaleźć nocleg, ale dużo nerwów nas to kosztowało. Wiem, że następnym razem będzie lepiej i na pewno będziemy mogli sobie wcześniej wszystko załatwić. Nauczyłam się ze swojego doświadczenia, że aby coś mieć dobrego, należy wcześnie się o to zatroszczyć.
Zostało nam jedynie nocować pod namiotem, gdyby nie to, że znaleźliśmy nocleg. Pewnie nie był by to zły pomysł, ale lepiej jest jednak spać w wygodnym łóżku. Nie mam racji?